Parkování na Koldomu

26.08.2018

V celém městě se průběžně řeší problémy s parkováním vozidel. Jedním velmi problémovým místem je dlouhodobě Koldům. Rozšíření parkoviště ve dvou řadách přes travnatou plochu provedené před 20 lety dnes již nedostačuje a optimalizace využití stávajících ploch již také nedovoluje další navýšení parkovacích míst. Anketa města k revitalizaci prostoru okolí Koldomu ukázala, že obyvatelé logicky nechtějí ,,obklíčit" dům parkovišti, proto je nutné hledat řešení před objektem. Plánované využití studie, která počítá s parkovištěm za silnicí v bývalém parčíku, není moc praktické. Nejenže bude nutné zlikvidovat mnoho zeleně, ale prostor je podmáčený a investiční náklady tak budou zbytečně vysoké. My preferujeme plné využití ploch přímo před objektem, kde by výstavba byla nejšetrnější jak k přírodě tak i finančně. I přes zachování lipové aleje, u hlavní silnice, by bylo možné vybudovat přes 80 nových parkovacích míst i s točnou pro autobus, která dnes schází a autobusy tak musí projíždět parkovištěm. Součástí řešení by mělo být i zkulturnění prostoru pro ukládání odpadů, které v současném stavu je nejen neestetické, ale mnohdy je jím znečištěné celé okolí, včetně lesa za silnicí.

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos.